Category Archive Klima Servisi

Klima Bakım ve Onarım

Yaz günlerinde serinlemek için insanların tek vazgeçilmezi olan klimaların kullanımı son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte oldukça hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır. Ancak ülkemizde klima kullanımı ile ilgili yeterli bir bilgi birikimi yoktur. Bunun yanı sıra klima temizliğine ve bakımını da önem gösterilmemesi serinlemek için kullandığınız klimaların mikrop yuvası olmasına yol açar. Serinlemek için aldığınız klimaların kullanım alanı dışına çıkmaması için düzenli bakım ve onarımını yapmanız gerekmektedir.

klima bakım ve onarım hizmeti

Siz değerli müşterilerimiz bakım ve onarım konusunda yeterli bilgiye sahip olmamasından kaynaklı olarak bazı firmalar tarafından yetersiz bir bakım veya onarım yapılabilir. Bu şekilde temizliği, bakımı ve onarımı yapılmış olan klimaların ise pek de kullanışlı olacağını söyleyemeyiz. Kullandığınız klimaların türüne göre bakımı, onarımı ve temizliği değişmektedir. Ancak çoğu firma bu konuya dikkat etmeden bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Ancak bu şekilde yapılan hizmetlerin her biri klimanızın kullanım ömrünü azaltmaktadır. Profesyonel bir ekipten alacağınız yardım ile hem klimanızı sağlıklı bir şekilde kullanabilir, hem de klimanızın kullanım ömrünü arttırabilirsiniz.

Özenle seçerek oluşturduğumuz işinde uzman olan ekibimizle birlikte klimanızla ilgili tüm sorunları çözmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Ekibimiz tarafından klimanızın hava filtresinin bakımı, hava akımını destekleyen filtrelerinin temizlenmesi, periyodik bakımları, ünitenin ve uzaktan kumandanın temizlenmesi düzenli olarak yapılmaktadır. Bu işlemlerin her birinin işlem süresi farklı olmakla birlikte ne kadar sürede yapılması gerektiği de farklıdır.

Klima ve Bakım Onarım Hizmeti

Bu işlemlerin her birinin süresini takip etmek yoğun tempoda çalışanlar insanlar için zor olabilir. Bunun içinde bir çözüm bulan şirketimiz siz değerli müşterilerimizin yerine klimalarınızın tüm bakım ve onarımının zamanlarını takip ederek siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmektedirler.

Ülkemizde bu kadar fazla klima şirketinin bulunması işini tecrübesiz bir şekilde rastgele yapan şirketlerinde artmasına sebep olmuştur. Bu tarz bir şirketle alışveriş yaptığınızda mutlaka bir sorunla karşılaşırsınız. Ancak şirketimizin klima sektöründeki 15 yıllık tecrübesi sayesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti hiç zamanınızı harcamadan en kısa zamanda sunmaktadır. Özel olarak oluşturduğumuz ekiplerimiz size danışmadan hiçbir şekilde klimanızda parça değişimi yapmamaktadır.

Eşsiz tecrübemizden yararlanarak klima sektöründe verdiğimiz tüm ücretsiz hizmetlerden yararlanmak için hemen bizi arayın.

Klima Montajı Hizmeti

Ülkemiz 4 mevsimi yaşayan bir coğrafyaya sahiptir. Ve bulunduğu konum açısından yazlar Türkiye’nin %90’nında kurak ve sıcak geçmektedir. Bu nedenle de son yılların teknoloji harikası olan klimalara büyük ilgi gösterilmektedir. Bu ilginin yanı sıra birçok fiyat seçeneği bulunan birçok markanın sahip olduğu klima çeşitleri arasında seçim yapmak siz değerli müşterilerimiz için oldukça zor olmaktadır. Ancak şirketimiz 15 yıllık tecrübesinden yararlanarak bu konuda siz değerli müşterilerimizi en detaylı bilgileri aktararak bu bilgiler ışığında doğru karar vermenize yardımcı olacaktır.

Ankara’da klima satışı yapan şirket çok olmasına rağmen klima montajı yapan çok az firma bulunmaktadır. Bulunan firmaların birçoğu da yeni açılan firmalar olmasından kaynaklı olarak yeterli seviyede tecrübeye sahip değillerdir. Yeterli tecrübeye sahip olmayan şirketler sizi yanlış yönlendirebilir. Yanlış yönlendirmenin neden olduğu sıkıntıları çözmekse sizin açınızdan oldukça zor olacaktır. Bu sıkıntılarla karşılaşmamak adına 15 yıllık tecrübemizden yararlanmanız sizin açınızdan yararlı olacaktır.

Kaliteli Klima Montaj Hizmeti

ankara klima montajı

Ankara’da klima montajı sektöründe az firma bulunmasına rağmen yıllardır klima montaj hizmeti vermekte olan şirketimiz klima montajını en ince ayrıntıyı düşünerek yapmaktadır. Klima montajı rastgele yapılacak bir işlem değildir. Ankara klima montajı olarak bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz klimanızı bizden temin ettiğinizde ücretsiz yapmamız ayrıca 2 yıllık ücretsiz bakım imkânı sunmamızdır. Klima montajında dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. En önemli konu klima montajı yapacağınız duvarın bir tarafının dış cepheye bakıyor olmasıdır. Daha sonra ise klimanın takılacağı duvarın oturum düzenine göre belirlenmesi gerekmektedir. Aksi takdir de sağlık açısından ciddi boyutlara ulaşacak sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Ülkemizde klima çarptı diye bir tabir bulunmaktadır. İşte bu klima çarpması klimanın yanlış yere konumlandırılmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle klima montajının yapılacağı yeri işinin uzamanı olan elemanlarımıza bırakırsanız daha sağlıklı bir hizmet vermemizi sağlayacaksınızdır.

İşinizi şansa bırakmayın ve 15 yıllık tecrübemizden yararlanarak en iyi ve en ucuz klimaya sahip olman için hemen Ankara klima montajın numarasını arayabilirsiniz.

Ankara Klima Servisi

Berav klima servisi Ankara’nın en iyi klima servisi şirketlerinden biridir. Ankara’ da klima servisi veren şirketler günümüzde büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır. Ancak işinin ehli tecrübeli bir klima servisi veren yer bulmak oldukça zordur. Ankara klima servisi olarak 15 yıllık tecrübe ile size her geçen gün daha da büyüyen bünyemizle size daha iyi bir hizmet sunmak için çaba göstermekteyiz.

Ankara klima servisi olarak klimalarınızın bakım, onarım ve tamir işlemlerini 24 saat yapmaktayız. Ankara’da 24 saat çalışmakta olan şirket çok az olmakla birlikte oluşturduğumuz çağrı merkezimizle de bütün sorunlarınıza acil çözüm bulmanıza yardımcı olmaktayız. Kullandığınız klimaların bakım ve onarımları düzenli olarak yapılmadığında çok sayıda mikrop ve bakteri üretmektedir. Bu bakteri ve mikroplar etrafa hastalık saçmakla birlikte düzenli hava dolaşımın yapılmasına engel olmaktadır. Düzenli hava dolaşımı sağlanmadığında ise klimalar yeterli ısıtma ve soğutma işlemlerini yapmamaktadırlar. Bu da klimanızın amacına uygun çalışmamasına neden olur. Oldukça fazla miktarlara aldığınız klimanızın düzenli olarak çalışmaması sizin canınızı hayli sıkabilir. Bu tür durumlarla karşılaşıp canınızın sıkılmasını istemiyorsanız başka hiçbir şirkette bulunmayan eşsiz tecrübemizden faydalanmak ve bilgi almak için satış ofislerimize bekliyoruz. Ankara klima servisinden yardım almak için telefon numaramızı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Yetkili Klima Servisi

Ankara klima servisi olarak Ankara’nın her bölgesine hizmet vermekteyiz. En uzak semtte bile oturuyor olsanız hiçbir şekilde yol ücreti alınmamaktadır. Ayrıca Ankara’nın birçok semtinde bayilerimiz de bulunmaktadır. Bu sayede hem ulaşımımız kolay olmakta hem de kısa sürede hizmet verebilmekteyiz.

klima servisi

Ankara klima servisi olarak Ankara’da her geçen gün daha da çok satış ofisimiz açılmaktadır. Bu satış ofislerimizde ücretsiz bilgilendirme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca şirketimizden almış olduğunuz her klima için 2 yıl süre ile kısıtlı olmakla birlikte klima servis hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz. Ankara klima servisinde çalışan tüm elemanlar tecrübesi ile sizi şaşırtabilir. Ayrıca verdikleri bilgiler sayesinde artık klimanız hakkında daha doğru bilgiler edinerek. Klimanızı kullanımına uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanımına uygun kullandığınız klimalar çalışma ömrünü uzatarak verdiğiniz paranın hakkını vermesini sağlamaktadır.

Ankara klima servisi her anlamda tecrübesine dayanarak verdiği hizmetler sayesinde Türkiye’nin ilkleri arasında yerini almaktadır. Böyle bir tecrübeyle çalışarak hiçbir sıkıntı yaşamamak için bize danışmanız yeterli olacaktır.