Category Archive Berav Klima

Klima Servisi Ücretleri

Ankara’da bulunduğumuz yaz aylarında özellikle son yıllarda aşırı sıcaklar nedeniyle zorluk çekmekteyiz. Bunu çözümünü ise son teknoloji harikası olan klimalarda bulmaktayız. Ankara’da hizmet vermekte olan şirketimiz klima sektöründe Ankara’da açılmış olan ilk klima satışı yapan ve klima servis hizmeti veren şirketlerden biridir. Bu kadar fazla şirketin bulunduğu klima sektöründe birçok fiyat seçeneği bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ise bütçeniz için en uygun fiyatı seçmektesiniz. Bu nedenle sizin için en uygun fiyat seçeneklerini veren şirketimiz en uygun fiyat garantisi ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için açtığı her yen bir şubeyle her geçen gün büyümektedir.

Klima Servisi

Klima servisinde uzaman olan ustalarla çalışan şirketimiz hem montaj hem bakım ve onarım hem de tamir hizmeti vermektedir. Klimaya dair her konuda size yardımcı olmak için çalışan şirketimiz Türkiye genelinde en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Uygun fiyat ve kalitesi ile en çok tercih edilen klima şirketleri arasında olmakla beraber müşterilerimizle sağladığımız iyi iletişim sayesinde siz değerli müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Özellikle klima sektöründeki fiyat aralığının çok altında hizmet sunmamıza rağmen sunduğumuz hizmetin kalitesi siz değerli müşterilerimizi şaşırtmaktadır.

Ankara klima şirketi olarak klimanızı seçmeden önce ücretsiz olarak sunduğumuz exper hizmeti ile kullanacağınız ortama daha önce gelerek kullanacağınız bölgeye en uygun olan klima tercihini size sunarak klima seçinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaktayız. Ve bu hizmeti tamamen ücretsiz vermekteyiz.

Klima satışlarının tavan yaptığı son yıllarda uygun fiyata klima almak, klima tamiri yaptırmak, klima montajı yaptırmak, klima bakım ve onarımını yaptırmak, klima temizliğini yaptırmak gibi hizmetler oldukça pahalıdır. Ancak şirketimiz en uygun fiyat garantisi olarak tercih listenize eklenebilir. Ayrıca birçok şirketin ücretli olarak yaptığı montaj işlemini tamamen ücretsiz olarak yapmaktayız. En uygun fiyata serinleyebilmeniz için satış ofislerimize siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Klima Tamir Hizmeti

Klima kullanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Biraz ilgi isteyen hassas bir araç olan klimalar düzenli olarak bakım yapıldığında kolay kolay bozulmazlar. Ancak genellikle insanlar bakım işleriyle uğraşmayı sevmediklerinden ve gereksiz masraf görmelerinden dolayı daha sonra ciddi boyutlarda fiyat çıkaran bozulmalarla karşılaşabilirler.

Ankara halkı olarak siz değerli müşterilerimiz sıcak ve kurak geçen yaz günlerinde serinlemek için son teknoloji ürünü klimalardan yararlanmaktadırlar. Biz ise şirket olarak Ankara da size en iyi klima servisi hizmeti vermek için çalışmalarımızı hiç ara vermeden sürdürmekteyiz. Klima servisi oldukça önem isteyen bir işlemdir. Büyük bir özen ve hassasiyet ile çalışılması gerekmektedir. Her klimanın parçası farklı olmakla birlikte bir klimanın parçası farklı özelliklere sahip başka bir klimaya takılmamaktadır. Klima markası aynı olsa bile özellikleri farklı olan klimalar farklı parçalar içermektedir. Ancak çoğu firma ve çoğu çalışan bu durumları önemsemeden hizmet vermektedir. Biz şirket olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına çalışanlarımızı özel olarak seçmekteyiz. Ayrıca çalışanlarımıza işe başlamadan önce verdiğimiz eğitim sayesinde klima tamiri hakkında tüm bilgilere sahip olmaktadır.

Klima Tamiri Oldukça Önemlidir

Ankara da klima tamiri yapan birçok firma bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan klima kullanımından kaynaklı olarak yeni firmalar açılmıştır. Yeterli tecrübeye sahip olmayan bu firmalar aracınızı tamir etmekten çok ilerleyen dönemlerde daha çok masraf çıkaracak işlemler yapmaktadır. Bu nedenle klima tamirinizi yaptırırken çalışacağınız firmayı büyük bir dikkatle seçmelisiniz.

Kullandığınız klima hakkında bilgiye sahip olmamanız sizi olumsuz yönde etkileyecek tamirler yaptırmanıza sebep olabilir. Her klimanın bakımı ve tamiri ayrı olarak yapılmaktadır. Mesleklerinde uzman olan çalışanlarımız klimanız hakkında size yeterli bilgiyi vererek değiştirecekleri her bir parçayı sizden onay olarak değiştirmektedirler. Bu sayede hiçbir sıkıntı yaşamadan bütçenize uygun bir tamir yaptırmanızı sağlamaktadırlar.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlı tamir hizmeti veren şirketimiz sayesinde artık klimalarınız bakım ve onarımına da çok fazla para harcamanıza gerek kalmayacak. Tecrübemiz ve uygun fiyat seçeneğimizle size sunacağımız hizmetleri hiç zaman kaybetmeden almak için bizi aramanız yeterli olacak.